Hakkımızda

“An’da”

2019 yılında kurulan Anda Psikolojik Danışma Merkezi adını zamanın en değerli parçasından “an”dan almaktadır. An yeniyi ve hazırlıksız olunanı içinde barındırırken ve bu haliyle yaşamın enerjisini ve sırrını içinde barındırmaktadır.

Anda ekibi olarak amacımız 10 yıllık psikoterapi birikimimizle, bireyler bir problemle karşılaştıklarında temel kaygı ve korkularından bağımsızlaşarak bireylerin yaratıcı, yeni ve sağlıklı tepkiler vermelerini sağlamaktır.

Anda olmak, geçmişin korkularından ve geleceğin kaygılarından arınmış, spontanite ve yaratıcılıkla insanı var olanla karşılaşmaya cesaretlendiren şimdi ve burada olmaktır.

Anda çevremizdeki her insan, yaşanan her duygu ve var olan her nesne ile bir bağımız, bir bağlantımız vardır.
Anda ekibi, “anlam, keşif, farkındalık ve değişim yolunda” bireylere, ailelere, gruplara ve kurumlara danışmanlık ve eğitim süreçleriyle eşlik etmektedir.
Psikoterapinin tüm etik ilkelerine bağlı olarak gelişen ve geliştiren rollerimizle, Rumi’nin sözünde (“Doğru ve yanlışın ötesinde bir yer var seninle orada buluşacağız.”) söylediği yeri biz an olarak adlandırdık ve sizleri Anda olmaya davet ediyoruz.

Çalışma alanlarımız

  • Anne-Baba Adaylarına, Gebelere, Bebeklere: Doğuma Hazırlık Eğitimleri /Hamile Ve Doğum Psikoterapisi – İnfertilite ve Tüp Bebek Psikoterapisi

  • Ailelere: Aile Ve Çift Terapisi, İlişki Danışmanlığı, Boşanma Süreci Danışmanlığı
  • Bireylere: Bireysel Psikoterapi Uygulamaları
  • Gruplara: Grup Psikoterapileri
  • Kurumlara: Endüstriyel Eğitim ve Danışmanlık

“An’da” Çözüm ve Dönüşüm Var…

Bilgi almak, randevu & sorularınız için bizi arayın!

  • 0545 877 22 37